HAKKIMIZDA

     

    1984 yılından beri Türk Tekstil sanayi ne hizmetlerini sürdüren şirketimiz, mutlak müşteri memnuniyeti ön planda tutarak attığı adımları her geçen gün daha da büyütüyor. Türk sanayisinin gelişimi adına ürettiğimiz makinalar bizler için gurur kaynağı olurken, Türk tekstilcilerinin ürünlerimize duymuş oldukları güven bizleri memnun etmiştir.
  Batılı ülkelerde üretilen makinalarla arasında kalite açısından hiçbir farkı olmayan hatta daha da kaliteli ürünlerimiz, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir. Ayrıca daha ekonomik,kullanışlı sınırsız 2 Yıl Yedek Parça ve Servis Garantisiyle sanayicimize ulaşan ürünlerimiz, gerçek bir garanti ve servis anlayışı ile sunulmaktadır.Firmamız C E Üretim Sertifikasına Sahiptir. 
 

Misyonumuz :

Amacımız, hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmektir.

Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, hizmetlerimizi en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektir.    

Vizyonumuz :

Paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, hırs, iddia, hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir. Hedefleri doğrultusunda ilerleyen, eğitime önem veren, , işi organize eden, denetleyen, liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim yeteneği güçlü, değişime ve yeniliklere açık bir yönetim sergilemek ise bizim yönetim tarzımızdır…

  YÜCEL KONFEKSİYON MAKİNALARI İMALAT VE PAZARLAMA

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret117296
SAAT
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar18.774518.8497
Euro20.438220.5201
TOP KUMAŞ AÇMA
SERİM KESİM MASASI